Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

Stylizacja rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na zagęszczenie, pogrubienie oraz wydłużenie naturalnych rzęs. W metodzie 1:1 zabieg ten polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy kaszmirowej lub jedwabnej do rzęsy naturalnej, a w metoda 2:1 polega na przyklejaniu dwóch rzęs do naszej rzęsy naturalnej. Rzęsy, na których pracujemy są bardzo wysokiej jakości, nie odkształcają się anie nie łamią. Nie są wyczuwalne na oku ponieważ są ultra cienkie, sprężyste, niezwykle miękkie i delikatne. Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane a także nie obciążają naszych naturalnych. Są wodoodporne dlatego bez obaw możemy korzystać z prysznica, sauny czy basenu, ale dopiero po 48h.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia. Istnieje wybór wygięcia, długości jak i grubości rzęsy, dzięki temu możemy uzyskać naturalny efekt zagęszczenia.

Efekt utrzymuję się około 6 tygodni, tyle ile trwa średnio długość życia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone. Co 3,4 tygodnie konieczne jest uzupełnienie celem utrzymania idealnego efektu.