Zabieg silnie ujędrniający z masażem kulami

Zabieg przeznaczony dla skóry pozbawionej jędrności i z pierwszymi oznakami starzenia się. Zabieg zawiera maseczkę o działaniu liftingującym, działając na zasadzie dyfuzji jonów. Zawarte w składzie jony leczniczych pierwiastków - wapnia, potasu, sodu, magnezu, fosforu i chloru- pod wpływem silnego nacisku osmotycznego przedostają się do wnętrza komórki regenerując skórę i normalizując potencjał energetyczny komórek.

W czasie zabiegu wykonujemy masaż szklanymi kulami.

Masaż szklanymi kulami to masaż o działaniu kojącym, wyciszającym i drenującym. Niezwykle gładka powierzchnia kul pozwala na skuteczny drenaż płytko położonych naczyń limfatycznych, usunięcie zalegających w tkankach płynów i toksyn oraz przywrócenie twarzy świeżego, wypoczętego wyglądu. Efekty takiego masażu to m.in. wprowadzanie w stan relaksu, działanie rozluźniająco i uspakająco, przywrócenie harmonii oraz pobudzenie układu limfaycznego.

Na koniec zabiegu nakładamy krem silnie liftingujący zawierający skoncentrowane proteiny. Skoncentrowanie protein oraz niezbędnych minerałów ma za zadanie odnowić skórę oraz pozostawić na niej zdrowy, świeży wygląd.