Pedicure hybrydowy

Nadeszła rewolucja! Koniec z odpryskiwaniem i zbyt długim czasem wysychania!

Pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniem lakieru a powitaj zadowolenie i satysfakcję z idealnie trwałego koloru. Jest to zabieg kierowany do osób, którym zwykły lakier nie trzyma się długo na płytce. Nie odpryskuje i jest bardzo trwały. Po zakończonym zabiegu płytka paznokcia jest utwardzona.

Zabieg pielęgnacyjny polegający na przygotowaniu skóry wokół paznokcia oraz płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy oraz nałorzeniu lakieru hybrydowego na płytke.

Cały rytuał rozpoczyna się od krótkiej kąpieli z użyciem soli zmiękczającej skórę aby nie namoczyć zabardzo płytki paznokciowej. Następnie odpychamy a gdy jest potrzeba wycinamy skórki i nadajemy odpowiedni kształt paznokciom. Przy użyciu freazarki ścieramy zrogowaciały naskórek, usuwamy modzele i zgrubienia powstałe wskutek przerostu naskórka. Nadmiar naskórka nie jest wycinany lecz ścierany przy użyciu różnej grubości frezów, dlatego naskórek nie jest nadmiernie pobudzany do wzrostu. Kolejnym krokiem jest wykonanie peelingu w celu wygładzenia skóry i usunięcia pozostałości martwego naskórka. Po czym nawilżamy skórę odżywczym balsamem. Na koniec polerujemy płytkę i malujemy wybranym przez klientkę lakierem hybrydowym. Hybryda jest nakładana cienką warstwą jak lakier a następnie utwardzana w świetle UV i gwarantuje wysoki połysk, piękny kolor bez skazy do 5 tygodni. Proces zabiegu jest bardzo podobny do przebiegu pedicure klasycznego.

Dzięki systematycznej pielęgnacji stóp możemy uniknąć przykrego wrastania paznokci, dyskomfortowych nagniotków i odcisków. Wypielęgnowane stopy sprawią, że poczujesz się komfortowo w każdej sytuacji.