Stylizacja żelowa

Interesują Cię stylizacja żelowa? Dobrze trafiłaś! Metoda żelowa pozwala nam utwardzić płytkę paznokcia lub przedłużyć. Jest to alternatywa dla osób których paznokcie są krótkie, łamliwe lub rozdwajające się.

Przedłużając paznokcie taką metodą można je dowolnie formować nadając odpowiedni kształt i długość. W zależności od upodobań oraz kształtu palców i naturalnych paznokci,dobiera się odpowiedni kształt: kwadraty, migdałki, okrągły, półokrągły, owalny, szpic. Niezwykle szeroka gama kolorystyczna pozwala na zastosowanie przeróżnych zdobień w zależności od potrzeb.

W naszym Studio wykonując zabieg przedłużania paznokci możemy aktualnie skorzystać z dwóch dostępnych technik:

  • Przedłużanie paznokci na tipsie- przy zastosowaniu metody żelowej to sprawdzona technika stylizacji paznokci. Oferujemy możliwość pielęgnacji paznokcia przez nałożenie żelu na tips. Na początku zabiegu przygotowywany jest paznokieć, do którego przyklejamy tips. W nastepnej kolejności opiłowujemy tips i formujemy jego kształt, a następnie nakładamy żel. Nakładanie żelu na tips pozwala na znaczne przedłużenie płytki. Tipsy żelowe polecane są wszystkim paniom, którym zależy na uzyskaniu delikatnego i naturalnego wyglądu przedłużanych paznokci.
  • Przedłużanie paznokcia na formie– to nowoczesna i estetyczna metoda pozwalająca w naturalny sposób przedłużyć płytkę prawdziwych paznokci.
    Po podłożeniu pod naturalny paznokieć papierowej formy, następuje żelowanie masą budującą i utwardzanie lampą UV, która po chwili staje się przedłużeniem. Metoda ta daje szerokie możliwości modelowania zarówno długości, kształtu, koloru i zdobień.